Hitmen Old School Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hitmen Old School Gaming

Hitmen Old School Gaming
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 BESRAMNI CITER

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 43
Join date : 06.07.2011
Lokacija : SPLIT

BESRAMNI CITER Empty
PostajNaslov: BESRAMNI CITER   BESRAMNI CITER Icon_minitimesub kol 20, 2011 8:54 am

20.08.2011-45.10h MAPA de_train igrra S WH vLatka. <3 STEAM_0:0:1507533 89.172.234.9 z
POPUSIJA BAN BEZ ss ili bilo koje radnje jer je bija pre ocit VIDIJA isto hed ikic i novi elemental
[Vrh] Go down
https://hitmen.forumhr.com
bbrraatt




Broj postova : 22
Join date : 02.08.2011

BESRAMNI CITER Empty
PostajNaslov: a ciro vidis li ti besramni adminaaaa   BESRAMNI CITER Icon_minitimesub kol 27, 2011 12:13 pm

ja samo sto sam dobio unban od admina WALTERA ja uso na server da igram i odmah dobio ban gledajte ovo


Ban Informacije
Ime: heheyo
SteamID: STEAM_0:0:38273559
Razlog: ajde mrs odavde kako te nije stid
Unban Time: Trajni ban
Ime admina: Walter`
SteamID admina: STEAM_0:1:2
ja nisma nikoga ubio samo uso na server i dobio trajni bann.....zelim razlog i unban.....sto me je banaoo...sta sam mu sklrivioooo....kada su admini takvi poput ovog admina sta bana ovako ljudeeee...nek rece razlogg..ako misli da imam cit sto nije me ss..

kada sam usao na ts3 da pitam za razlog admin walter me je banao na 155 danaaaa...
[Vrh] Go down
 
BESRAMNI CITER
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» AKIRA EVO TI NISAM CITER FALCON

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hitmen Old School Gaming :: HITMEN-Old#School#Gaming-Zajednica :: HITMEN-Old#School#Gaming-213.149.60.34:27017 :: SS DUŽNIC-
Forum(o)Bir: