Hitmen Old School Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hitmen Old School Gaming

Hitmen Old School Gaming
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Problem kod admina <<<Ikic>>>

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Perec




Broj postova : 5
Join date : 27.11.2011

Problem kod admina <<<Ikic>>> Empty
PostajNaslov: Problem kod admina <<<Ikic>>>   Problem kod admina <<<Ikic>>> Icon_minitimesri pro 14, 2011 3:37 pm

Mene je admin Ikic banal 2 put u dva dana...reason:ubil si me...koji je to lik...I JOS veli da imam i da mi ban bes razloga,ss-a ili neceg drugog....... Hvala unapred -.-

Nick : >>Sons_Of_Anarchy<< SpetszaN <<
STEAM ID : 2019 STEAM_0:0:1772197921 0 00:23 16 0


[Vrh] Go down
Perec




Broj postova : 5
Join date : 27.11.2011

Problem kod admina <<<Ikic>>> Empty
PostajNaslov: Re: Problem kod admina <<<Ikic>>>   Problem kod admina <<<Ikic>>> Icon_minitimesri pro 14, 2011 3:41 pm

Perec je napisao/la:
Mene je admin Ikic banal 2 put u dva dana...reason:ubil si me...koji je to lik...I JOS veli da imam i da mi ban bes razloga,ss-a ili neceg drugog....... Hvala unapred -.-

Nick : >>Sons_Of_Anarchy<< SpetszaN <<
STEAM ID : 2019 STEAM_0:0:1772197921 0 00:23 16 0



I sad MI je jos dal ban na ts3 na 115 dana..JEBEMU MATER IKIC!!!!!!
[Vrh] Go down
slash




Broj postova : 4
Join date : 09.08.2011

Problem kod admina <<<Ikic>>> Empty
PostajNaslov: Re: Problem kod admina <<<Ikic>>>   Problem kod admina <<<Ikic>>> Icon_minitimened pro 18, 2011 12:42 pm

Zajebi ovaj server. Sve je ovo u raspadu. I voodoo i hitmen. Jučer sam nakon 10 mjeseci navratio na oba i nisam moga vjerovati na što su spali ova 2 super splitska servera sa ogromnim potencijalom. Šteta da splićani više nemaju di igrat a ima nas. Mislim ja sam našao svoj serv gdje sam se usidrio ali ovi ostali momci koji super igraju , gdje će oni. Još jednom kažem šteta.
[Vrh] Go down
Perec




Broj postova : 5
Join date : 27.11.2011

Problem kod admina <<<Ikic>>> Empty
PostajNaslov: Re: Problem kod admina <<<Ikic>>>   Problem kod admina <<<Ikic>>> Icon_minitimečet pro 22, 2011 3:57 pm

sve je to zajebanoo !!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Problem kod admina <<<Ikic>>> Empty
PostajNaslov: Re: Problem kod admina <<<Ikic>>>   Problem kod admina <<<Ikic>>> Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Problem kod admina <<<Ikic>>>
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ovo je od heheyo za admina vugi voli leu i admina lefty baby
» veki DEMO za IKIC-a
» za admina IoS
» za admina Aliva
» Za Admina zasto ban

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hitmen Old School Gaming :: HITMEN-Old#School#Gaming-Zajednica :: HITMEN-Old#School#Gaming-213.149.60.34:27017 :: ZAHTJEV ZA UN BAN Ovdje stavljate SS-
Forum(o)Bir: