Hitmen Old School Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hitmen Old School Gaming

Hitmen Old School Gaming
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Kako vas nije sram

Go down 
Autor/icaPoruka
ari.skz




Broj postova : 2
Join date : 28.03.2013

Kako vas nije sram Empty
PostajNaslov: Kako vas nije sram   Kako vas nije sram Icon_minitimečet oľu 28, 2013 1:17 pm

Moze vas bit sram i head admini su van nekad bili na skidzu i znaju sve te ljude sta vi danas banavate.Ciro boli me kurac neka smo susidi ti si isto supak jer ne odgovaras na admin say i uvik ces ostat botina.Napravi nesto s ovin botinama.normalno igran na serveru aj jos me banaje bot kojem se ne smi rec ric.kad vec banas budi spreman i priznat gresku.uglavnom velika hrpa redikula.ja nisan pro igrac niti to moja igra pokazuje.ali vratija san se na cs nakon par godina i evo sta se dogadja.mene hrcija i indicu se banaje.bravo!!! svaka cast
[Vrh] Go down
 
Kako vas nije sram
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako postaviti SS na forum !
»  Kako postaviti SS na forum !
»  OVDJE stavljajte prijedloge kako unaprijediti Naš SERVER

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hitmen Old School Gaming :: HITMEN-Old#School#Gaming-Zajednica :: HITMEN-Old#School#Gaming-213.149.60.34:27017 :: ZAHTJEV ZA UN BAN Ovdje stavljate SS-
Forum(o)Bir: