Hitmen Old School Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hitmen Old School Gaming

Hitmen Old School Gaming

Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Prijave za admina

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 43

Prijave za admina Empty
PostajNaslov: Prijave za admina   	 Prijave za admina Icon_minitimesri srp 06, 2011 2:39 pm

Ovdje se možete prijaviti za Admina na serveru.
Obvezno napisati
Godina Rođenja:
Da li imate iskustva kao ADMIN:
Koliko igrate cs:
Koliko dugo igrate na serveru:
želim biti Admina navesti :RAZLOG:

[Vrh] Go down
https://hitmen.forumhr.com
LudacRi5 fT.

Broj postova : 1

Prijave za admina Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za admina   	 Prijave za admina Icon_minitimeuto srp 19, 2011 7:50 am

Godina Rođenja: 1993 !
Da li imate iskustva kao ADMIN: Znam vrlo dobro da se snalazim sa komande !!
Koliko igrate cs: 2-3 godine !
Koliko dugo igrate na serveru: 1 godina skoro . Dokaz RAZOR Razz on mi dao server otkad poceo radit!
želim biti Admina navesti :RAZLOG: pa neznam dobar sam za admin, prepoznajem citere mnogi to kaze i tako sve je to od mene !

p0zZ i HvaLa Lijepa Wink

Uživajte..... !! Razz
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 43

Prijave za admina Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za admina   	 Prijave za admina Icon_minitimeuto srp 19, 2011 5:48 pm

Javi se na ts 3
Da popricamo
hvala!!!
[Vrh] Go down
https://hitmen.forumhr.com
x-Ca!n

Broj postova : 1

Prijave za admina Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za admina   	 Prijave za admina Icon_minitimened lis 09, 2011 10:11 pm

Godina Rođenja:1992
Da li imate iskustva kao ADMIN:ne bas puno, al brzo naucim sve sta treba.
Koliko igrate cs: nekih 5-6godina. poceo sam s 14god. dok jos nisam znao sta je net pa sam s botovima igrao Very Happy
Koliko dugo igrate na serveru: na HITMANU sam poceo igrali prije skoro godinu dana, al sam onda preko ljeta prestao i sad sam nazad.
želim biti Admina navesti :RAZLOG: igram dosta dugo na vasem serveru, mislim da sam dosta dobar igrac i mislim da i dosta cesto znam procijeniti tko ima wh a i aim. ako zelite pitajte VcD|majki* koliko je igraca provjerio pa onda i banao na moju preporuku.

Jos samo jedna primjedna na admina no.need4weed, znam da ne ide u ovu temu al mi se neda jos jedna otvarat: Uzeo si je awp u drugoj rundi dok je u prvoj imao 2 kill.a i izgubio tu istu rundu. Mislim da bi admini trebali uvodit red na serveru a ne se sluzit komandama na takav nacin.
[Vrh] Go down
Sponsored content

Prijave za admina Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za admina   	 Prijave za admina Icon_minitime

[Vrh] Go down

Prijave za admina
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.